در سفر ریاست سازمان ساتبا به استان البرز انجام شد

امضای تفاهم نامه همکاری با استانداری البرز

امضای تفاهم نامه همکاری با استانداری البرز
امضای تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه توسعه نیروگاه های تجدید پذیر و پاک و بهینه سازی و ارتقای بهره وری برق با استانداری البرز در سفر استانی معاون وزیر نیرو و بهره وری انرژی برق انجام شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل ساتبا روز پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ همزمان با سفر استانی ریاست سازمان ساتبا به استان البرز ، تفاهم نامه مشترک در زمینه توسعه زیر ساخت های لازم در کشور در خصوص تولید برق تجدیدپذیر و پاک و حمایت از مشارکت بخش خصوصی در این حوزه و گسترش فرهنگ مدیریت مصرف انرژی برق از طریق بهینه سازی و ارتقای بهره وری انرژی در سطح مشترکین برق خانگی‌. اداری و صنعتی استان زنجان به امضاء آقایان محمود کمانی معاون وزیر نیرو و ریاست سازمان ساتبا و آقای مجتبی عبدالهی استاندار البرز رسید.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل ساتبا. محمود کمانی هدف از انعقاد این تفاهم نامه را شناسایی ساختگاه های مناسب جهت احداث نیروگاه های تجدیدپذیر و پاک در استان به منظور تسهیل امور و ترغیب سرمایه گذاران با هدف تامین برق پایدار در کشور، ارتقاء و افزایش ظرفیت تولید انرژی از منابع تجدید پذیر با توسعه زنجیره تولید تجهیزات تجدیدپذیر و همچنین ترویج فرهنگ عمومی بهینه سازی و ارتقای بهره وری برق از طریق تدوین برنامه های راهبردی و انجام اقدامات مشترک در سطح مشترکین برق خانگی، اداری و صنعتی استان عنوان کرد.
محمود کمانی یکی دیگر از اهداف اجتماعی این تفاهم نامه را مشارکت و حمایت از توانمند سازی اقشار کم بر خوردار از طریق مدیریت احداث سامانه های خورشیدی کوچک مقیاس با همکاری استاندار، دستگاه ها و نهاد های حمایتی ملی، استانی و غیر دولتی به تعداد حداقل ۳۰۰۰ سامانه ۵ کیلو واتی در طول ۴ سال در استان البرز عنوان کرد.

امضای تفاهم نامه همکاری با استانداری البرز02 امضای تفاهم نامه همکاری با استانداری البرز

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۰:۵۷
تعداد بازدید : ۱۳۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید