همایش هم اندیشی اجرای طرح توسعه نیروگاه های خورشیدی حمایتی در ساتبا

همایش هم اندیشی اجرای طرح توسعه نیروگاه های خورشیدی حمایتی در ساتبا

به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل ساتبا: این همایش با هدف هماهنگی و تسریع در اجرای طرح مصوبه معاون اول محترم ریاست جمهوری مبنی بر اجرای طرح حمایتی"توانمندسازی اقشار کم برخوردار جامعه از طریق احداث550هزار سامانه تجدیدپذیر مقیاس کوچک" برگزار گردید. نشست هم اندیشی فوق با حضور آقایان دکتر محمود کمانی معاون محترم وزیر نیرو و ریاست ساتبا،دکتر بختیاری ریاست محترم کمیته امداد امام(ره)، سردار الله بداشتی جانشین محترم ریاست سازمان بسیج سازندگی، دکتر سعادت معاون محترم سرمایه گذاری، فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی و مناطق محرم کشور، و همچنین دکتر قادری ریاست محترم سازمان بهزیستی کشور و نیز مدیران محترم عامل و مدیران ذی‌مدخل در حوزه انرژی های پاک و تجدیدپذیر شرکت‌های توزیع سراسر کشور، از ساعت 9 صبح مورخ 20 اردیبهشت 1401 در ساتبا ادامه یافت.
این گزارش می افزاید: در این نشست مدیران و رؤسای نهادها و سازمان های تصمیم ساز مشارکت کننده ضمن استقبال از اجرای طرح، در خصوص ضرورت برنامه ریزی و تبیین چارچوب های اجرایی، بر تجارب موفق سالیان گذشته سامانه های مقیاس کوچک خورشیدی اجرا شده در سراسر کشور اشاره نمودند.
از دستاوردهای این همایش بهبود روش‌های اجرایی و برطرف نمودن موانع پیش رو، نشست تخصصی با حضور متخصصان این حوزه و نمایندگان شرکت‌های توزیع نیروی برق می توان نام برد. و بدنبال آن ضمن آسیب شناسی گذشته، در خصوص پیش بینی مشکلات احتمالی آتی در اجرا و بهره برداری سامانه های خورشیدی مقیاس کوچک، تبادل نظر و انتقال تجربه صورت پذیرفت.
در پایان همایش، دکتر محمود کمانی ریاست محترم ساتبا ضمن قدردانی از حضور همدلانه همه دست اندرکاران این حوزه در این نشست هم اندیشی، تاکید فرمودند که همکاران ساتبا با مشارکت کلیه ذی نفعان در خصوص رفع موانع پیش رو، تمام تلاش خود را بکار خواهند گرفت تا این طرح هرچه سریعتر جهت حمایت از اقشار کم برخوردار جامعه اجرایی گردد.

 همایش هم اندیشی03

همایش هم اندیشی05 
همایش هم اندیشی04
همایش هم اندیشی01 همایش هم اندیشی02
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۵۹
تعداد بازدید : ۱۸۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید