مناقصه عمومی سرمایه گذاری در پروژه های احداث 4000 مگاوات نیروگاه خورشیدی با ظرفیت بالاتر از 10 مگاوات

الحاقیه شماره یک مناقصه عمومی سرمایه گذاری در پروژه های احداث 4000 مگاوات نیروگاه  خورشیدی با ظرفیت بالاتر از 10 مگاوات سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) مناقصه سرمایه گذاری شماره 1401/1

تمدید مدت ارسال اسناد فراخوان ارزیابی کیفی

با توجه به درخواست تعدادی از مناقصه گران و بمنظور تسهیل و تسریع مشارکت حداکثری سرمایه گذاران در مناقصه، بدینوسیله آخرین مهلت ارسال پاکات پیشنهادی اسناد فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه گران تمدید گردیده و به ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 1401/2/26 موکول می گردد. شایان ذکر است مناقصه گران می بایست اسناد فراخوان تکمیل شده را در زمان و موعد مذکور تحویل دبیرخانه ساتبا نمایند.

 

 

مناقصه سرمایه گذاری شماره 1401/1

سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) بر اساس آیین نامه اجرایی ماده 12 قانون رفع موانع تولیدرقابت پذیر و ارتقا نظام مالی کشور و با عنایت به مصوبه شورای محترم اقتصاد به شماره 17196 مورخ 1401/1/20 و نیز قوانین و مقررات جاری کشور در نظر دارد در راستای تشویق بخش خصوصی به سرمایه گذاری و مشارکت در فعالیت های اقتصادی کشور نسبت به مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی داخلی و خارجی در پروژه های احداث نیروگاه خورشیدی با ظرفیت بالاتر از 10 مگاوات، مناقصه ای یک مرحله ای با ارزیابی کیفی برگزار نماید.
شرایط شرکت در ارزیابی کیفی مناقصه:
1- کلیه اشخاص حقوقی که اسناد ارزیابی کیفی را دریافت نموده و پس از تکمیل، به ساتبا عودت نمایند مورد ارزیابی کیفی قرار خواهند گرفت. پس از ارزیابی کیفی با استفاده از لیست کوتاه تهیه شده از مناقصه گران دعوت خواهد شد تا در مناقصاتی که شرایط آن متعاقبا در اسناد مربوطه ذکر خواهد شد، شرکت نمایند. شایان ذکر است برندگان مناقصه می بایست توان مالی لازم جهت احداث نیروگاه بالاتر از 10 مگاوات را داشته و در مدت مشخص شده در قرارداد نسبت به احداث نیروگاه پیشنهادی اقدام نمایند.
2- از مناقصه گران ضمانت نامه شرکت در فرآیند ارجاع کار و همچنین ضمانت نامه اجرا و بهره برداری متناسب با ظرفیت نیروگاه دریافت می گردد.
3- مناقصه بر اساس ظرفیت ها و ساختگاه های مشخص برگزار می گردد.
4- مناقصه گران به منظور شرکت در فراخوان مناقصه می توانند اسناد ارزیابی کیفی را از این قسمت دریافت نمایند.
5- تاریخ دریافت اسناد ارزیابی: حداکثر تا ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 1401/2/5
6- مهلت ارسال اسناد ارزیابی: حداکثر تا ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 1401/2/19
با انتشار این آگهی از کلیه شرکت ها، مشارکت ها و کنسرسیوم های بخش خصوصی داخلی و خارجی که دارای توانایی مالی لازم و تجربیات مفید و مرتبط به منظور اجرای طرح فوق می باشند، دعوت می شود مطابق با شرایط فراخوان مناقصه سرمایه گذاری سوابق و رزومه خود و شیوه تامین مالی جهت سرمایه گذاری طرح مورد اشاره را مطابق با شرایط و مفاد مندرج در اسناد سرمایه گذاری در مهلت قانونی تعیین شده در اسناد به سازمان ارائه نمایند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با شماره تلفن 88579695 تماس حاصل فرمائید.

 

۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ۲۰:۳۵
تعداد بازدید : ۲,۷۰۱

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید