در سفر ریاست سازمان ساتبا به استان قم انجام شد:

امضای تفاهم نامه همکاری با استانداری قم/ بازدید از ساختگاه احداث نیروگاه های تجدیدپذیر

امضای تفاهم نامه همکاری با استانداری قم/ بازدید از ساختگاه احداث نیروگاه های تجدیدپذیر
امضای تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه توسعه زیرساخت های لازم برای تولید برق تجدیدپذیر و پاک و حمایت از مشارکت بخش خصوصی ذیربط با استانداری قم در آخرین سفر استانی معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق در سال ۱۴۰۰۰ انجام شد.

به گزارش دفتر روابط‌عمومی واموربین‌الملل ساتبا امروز پنج شنبه ۲۶ اسفند ماه همزمان با سفر استانی ریاست سازمان ساتبا به استان قم، تفاهم نامه مشترک در زمینه توسعه زیرساخت های لازم برای تولید برق تجدیدپذیر و پاک و حمایت از مشارکت بخش خصوصی در این حوزه و گسترش فرهنگ مدیریت مصرف انرژی برق از طریق بهینه سازی و ارتقای بهره وری انرژی در سطح مشترکین برق خانگی، اداری و صنعتی استان قم، در محل استانداری استان قم به امضای آقایان دکترکمانی معاون وزیر نیرو و دکتر شاهچراغی استاندار قم رسید.
این گزارش می افزاید در این سفر، بازدید از نیروگاه‌های خورشیدی کیلوواتی مربوط به خیرین مدرسه ساز، نیروگاه‌های تجدیدپذیر احداث شده و درحال احداث و همچنین بازدید از ساختگاه تعیین شده برای احداث ۵۰۰ مگاوات نیروگاه خورشیدی در استان قم بعمل آمد.
این گزارش همچنین اشاعه می دارد، آقای کمانی نیروگاه خورشیدی ۵ مگاواتی زاگرس کوثر در استان چهارمحال و بختیاری را به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح نمود.

تفاهم نامه همکاری با استانداری قم

۲۶ اسفند ۱۴۰۰ ۱۴:۴۰
تعداد بازدید : ۳۷۸

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید