بیانیه حریم خصوصی

در پرتال سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا) اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت از حقوق شخصی افراد در وب‌سایت‌ ساتبا بخشی از اصول مهم این سازمان است.
این سازمان براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/12/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وب‌سایت دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.
اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.
سامانه‌ها و درگاه‌های ورودی اطلاعات سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق برای جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف "ثبت نام و دریافت اطلاعات از طریق فرم‌های الکترونیکی" استفاده می‌کند. برخی سامانه‌ها و درگاه‌های جمع آوری اطلاعات عبارتند از:
- درگاه ثبت و پیگیری شکایات
- درگاه ثبت و پیگیری پیشنهادات
- سامانه مهان
- درگاه فراخوان ثبت‌نام شرکت‌های داخلی تولید کننده کالا و خدمات در زمینه انرژی های تجدیدپذیر و پاک

همچنین ثبت نشانی IP شما به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.
توجه داشته باشید که ساتبا همچون تالار گفتگو ندارد، بنابراین هیچ بخشی از اطلاعات ارسالی شما در اختیار عموم قرار نخواهد گرفت.