به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

در مراسم بهره برداری از نیروگاه 100 کیلوواتی در ابهر عنوان شد: به زودی آغاز عملیات اجرائی نیروگاه 7 مگاواتی خورشیدی

در مراسم بهره برداری از نیروگاه 100 کیلوواتی در ابهر عنوان شد: به زودی آغاز عملیات اجرائی نیروگاه 7 مگاواتی خورشیدی

در مراسم بهره برداری از نیروگاه 100 کیلوواتی خورشیدی که روز شنبه 20 خرداد 96 در ابهر برگزار گردید، عنوان شد به زودی عملیات اجرائی نیروگاه 7 مگاواتی خورشیدی در همین منطقه آغاز خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا): با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه ساتبا و فرماندار شهرستان ابهر، آئین بهره برداری از نیروگاه 100 کیلوواتی خورشیدی که با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث گردیده است در محل شرکت نساجی رازی ابهر برگزار شد.
آقای مهندس محمدنژاد در این مراسم ضمن اشاره به برنامه های وزارت نیرو و ساتبا برای حمایت از بخش خصوصی برای ورود به عرصه سرمایه گذاری در انرژی های تجدیدپذیر، گفت: منطقه ابهر دارای پتانسیل بسیار مناسبی برای انرژی های تجدیدپذیر و خصوصاً انرژی خورشیدی می باشد و ما امیدواریم در آینده نزدیک شاهد تبدیل شدن این منطقه به یکی از قطب های انرژی خورشیدی کشور باشیم.
فرماندار شهرستان ابهر نیز ضمن استقبال از حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در این حوزه، گفت: فرمانداری آماده هرگونه همکاری و حمایت از سرمایه گذاران برای احداث نیروگاه های تجدیدپذیر می باشد.
این گزارش می افزاید: سرمایه گذاران این نیروگاه اعلام نمودندپروانه احداث یک نیروگاه 7 مگاواتی نیز از ساتبا اخذ گردیده و به زودی احداث این نیروگاه آغاز خواهد شد و همچنین با حمایت فرمانداری ابهر، احداث یک نیروگاه 10 مگاواتی نیز در دست برنامه ریزی می باشد.
اضافه می نماید: بخشدار ابهر، مدیر روابط عمومی ساتبا، معاون شرکت توزیع نیروی برق زنجان از دیگر حاضران این مراسم بودند.

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷
تعداد بازدید : ۹۹۳

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید