بازدید رئیس سازمان ساتبا از خط تولید لوازم خانگی برقی

بازدید رئیس سازمان ساتبا از خط تولید لوازم خانگی برقی
یکی از کارخانجات تولیدی لوازم خانگی، امروز سه شنبه 11 آبان توسط معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) و تعدادی از مدیران صورت گرفت و به اهمیت افزایش بهره وری لوازم خانگی برقی در برنامه های ساتبا اشاره شد.

به گزارش دفتر روابط‌عمومی و امور بین الملل ساتبا، آقای کمانی با هدف اطلاع از آخرین وضعیت تولید و دستاوردهای صنعت تولید لوازم خانگی برقی پربازده و کم مصرف ، به همراه دبیر انجمن لوازم خانگی کشور و برخی از مدیران مرتبط با حوزه بهره وری ساتبا، از یکی از کارخانجات تولید لوازم خانگی در استان تهران، بازدید نمود.

این گزارش می افزاید، در این بازدید که از فرآیند تولید تجهیزات انرژی بر خانگی کم مصرف و پر بازده بعمل آمد، مقرر شد که سازمان ساتبا با همکاری انجمن لوازم خانگی کشور و تولیدکنندگان لوازم خانگی نسبت به تهیه برنامه های مرتبط با افزایش کارایی در حوزه لوازم خانگی کم مصرف و پربازده اقدام نمایند.
در این بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان ساتبا، ارتقای کارآیی انرژی لوازم خانگی برقی را از برنامه های مهم و مورد توجه ساتبا برشمرد و تاکید نمود برای هر کدام از محصولات مهم و استراتژیک صنعت تولید لوازم خانگی، لازم است برنامه های کوتاه مدت و اجرایی مذکور تدوین گردد.

بازدید رئیس سازمان ساتبا از خط تولید لوازم خانگی برقی02 بازدید رئیس سازمان ساتبا از خط تولید لوازم خانگی برقی

 

۱۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۶:۱۳
تعداد بازدید : ۲۷۴

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید