بازدید ریاست محترم ساتبا از نیروگاه زباله سوز نوشهر- استان مازندران

بازدید ریاست محترم ساتبا از نیروگاه زباله سوز نوشهر- استان مازندران
معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا)، پنج شنبه6 آبان ماه، از نیروگاه زباله سوز نوشهر استان مازندران با ظرفیت ورودی زباله 200 تن در روز، بازدید نمود.

به گزارش دفتر روابط‌عمومی و امور بین الملل ساتبا، نیروگاه زباله سوز نوشهر در استان مازندران با ظرفیت ورودی زباله 200 تن در روز و ظرفیت و توان الکتریکی تولید برق 3 مگاوات، در مراحل پایانی احداث و راه اندازی قرار داشته و آماده انجام اقدامات لازم به منظور پلمپ کنتور و اتصال به شبکه سراسری برق می باشد. این بازدید با حضور و همراهی معاون محترم بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق غرب استان مازندران و رئیس محترم اداره برق شهرستان نوشهرانجام گردید.
در ادامه مقرر شد، ظرف مدت یک هفته کاری، شرکت توزیع نیروی برق غرب استان مازندران با همکاری شهرداری نوشهر، پس از انجام مراحل قانونی این نیروگاه به شبکه سراسری برق متصل گردد و قرارداد خرید تضمینی آن اجرایی شده و به بهره برداری برسد.
از دستاوردهای این نیروگاه می توان به دنبال کردن اهداف مدیریت پسماند اشاره کرد و در صورت بکارگیری این منابع در جهت استحصال انرژی می توان تهدید ناشی از مخاطرات رها کردن زباله در طبیعت را به فرصتی برای گسترش انرژی های تجدیدپذیر و توسعه کشور تبدیل کرد.

بازدید ریاست محترم ساتبا از نیروگاه زباله سوز نوشهر04 بازدید ریاست محترم ساتبا از نیروگاه زباله سوز نوشهر02
بازدید ریاست محترم ساتبا از نیروگاه زباله سوز نوشهر01

۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۲۸۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید