برگزاری مراسم معارفه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی ساتبا

برگزاری مراسم معارفه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی ساتبا
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان ساتبا مراسم معارفه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی این سازمان نوزدهم تیر‌ماه 1400 برگزار شد

به گزارش دفتر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل ساتبا، در این مراسم که با حضور دکتر ساتکین معاون وزیر و رئیس ساتبا، سایر معاونین و حضور مجازی همکاران برگزار گردید، سرکار خانم شیوا به‌عنوان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی ساتبا معارفه شد.
سرکار خانم شیوا ضمن تشکر از اعتماد ریاست سازمان ساتبا، افزود: سازمان پویا و بالنده نیازمند آن است که منابع انسانی توسعه یافته داشته باشد و این توسعه یافتگی می‌بایست از حالت شعار خارج و به یک درک و حیثیت سازمانی تبدیل شود.
وی همگرایی واحدها در زمینه‌های حقوقی و آموزشی، مدیریت مشارکتی و نظام پیشنهادات، جانشین‌پروری و همچنین حوزه ثبت تجارب را مورد توجه قرار داد و گفت: باید زمینه‌ای فراهم شود تا همکاران قدیمی تجربیات خود را در اختیار همکاران جدید قرار دهند و با تجوبه به اینکه ساتبا سازمان اولین‌ها است لازم کلیه این مصادیق باید در نظام دانشی این سازمان ثبت و نگهداری گردد.
در ادامه دکتر ساتکین شایسته‌سالاری را به‌عنوان یکی از با اهمیت‌ترین اصول مورد توجه دانست و اظهار کرد: آنان که با دست خالی و با تکیه به توان فردی خود رشد می‌کنند کسانی هستند که باید محل رجوع قرار گیرند.
وی توجه به معیشت همکاران، پرداخت به موقع حقوق آنها و همچنین ایجاد شرایط مناسب و عادلانه برای سرمایه‌گذاران در راستای پرداخت مطالبات آنها را از مسائل مورد اهمیتی نام برد که ضروریست زیرساخت آن در معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی برنامه‌ریزی و پیگیری گردد.
این مراسم با اعطای حکم سرکار خانم شیوا پایان یافت.

معارفه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی ساتبا01 معارفه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی ساتبا02 

۲۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۰۷
تعداد بازدید : ۸۶۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید