به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

مراسم تقدیر از همکاران بازنشسته و دفاتر نمونه‌ی ساتبا در سال 1399 برگزار گردید

مراسم تقدیر از همکاران بازنشسته و دفاتر نمونه‌ی ساتبا در سال 1399 برگزار گردید
مراسم تجلیل از همکاران بازنشسته‌ در سال جاری و همچنین تقدیر از دفاتر نمونه که بهترین عملکرد را در سال‌های 1398 و 1399 ارائه نمودند، با اهدای لوح تقدیر و تندیس برگزار گردید.

به گزارش دفتر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل ساتبا، صبح امروز بیستم اسفندماه مراسم بزرگداشت همکاران بازنشسته‌ و دفاتر نمونه سازمان با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان ساتبا و جمعی از مسئولین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری در سالن شهید مطهری برگزار و سایر همکاران و اعضای خانواده بازنشستگان نیز به صورت مجازی در این جلسه شرکت نمودند.
در ابتدای این مراسم دکتر ساتکین ضمن تقدیرو تشکر از خدمات 20 نفر از همکاران بازنشسته، بر همدلی خانواده یکپارچه ساتبا در کوران کار و سختی‌ها تاکید نمودند.
ایشان با بازبینی روند ساتبا در سال 1399، از اصلاح ساختار و چارت سازمانی، ایجاد بخش‌های مشخص بودجه و تنظیم مقررات و همچنین احیای بخش بهره‌وری انرژی و پایش فرآیند احداث نیروگاه‌های جدید به عنوان اتفاقات جدید این چارت نام برد.
ایشان با اشاره به بحث تحریم و کمبود منابع مالی در سال جاری افزود: در سال جاری علی‌رغم مشکلات موجود توانستیم 170 مگاوات نیروگاه جدید به شبکه سراسری برق کشور متصل نماییم.
وی تامین منابع مالی جدید در سال 1399 را به عنوان یکی از بزرگترین اتفاقات این سال در ساتبا برشمرد و افزود: با یک تعامل سازنده و فکر یکپارچه با سازمان برنامه و بودجه توانستیم علاوه بر افزایش عوارض برق، از محل ارزش سوخت صرفه‌جویی شده نیز منابع مالی جدید جذب نماییم که همگی حاصل تلاش ارزنده همکاران در دفتر بودجه، تسهیل سرمایه‌گذاری و تجهیز منابع مالی در این سال بود.
وی با اشاره به مساله تأمین معیشت همکاران سازمان به‌عنوان اولویت این سازمان در سال 1400 از توسعه بخش بهره‌وری و تجدیدپذیر بیش از گذشته خبر داد و افزود: همه بخش‌های سازمان از اولویت یکسان برخوردار هستند و با عزمی جزم برای سیاست‌گذاری مؤثردر کل کشور همکاری خواهیم نمود.
در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی ضمن قدردانی از 20 نفر از همکاران بازنشسته، از دو دفتر پتانسیل‌سنجی و ارزیابی منابع و همچنین دفتر بودجه، تسهیل سرمایه‌گذاری و تجهیز منابع مالی به ترتیب به‌عنوان دفاتر نمونه در سال‌های 1398 و 1399 تقدیر به عمل آمد.

مراسم تقدیر از همکاران بازنشسته 03 مراسم تقدیر از همکاران بازنشسته 02

 

 

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۵۴
تعداد بازدید : ۳۸۰

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید