در مراسم قدردانی از دست اندرکاران پویش هرهفته الف-ب- ایران:

تقدیر وزیر نیرو از رئیس سازمان ساتبا

تقدیر وزیر نیرو از رئیس سازمان ساتبا
مراسم قدردانی از دست اندرکاران پویش «هرهفته الف-ب- ایران» و رونمایی از کتاب «دلگرمی ها و همراهی» با حضور وزیر نیرو برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل ساتبا، در این مراسم که برای قدردانی از تلاش‌های فعالان صنعت آب و برق برگزار شد، وزیر نیرو جایگاه صنعت آب وبرق را به عنوان زیر بنای تولید، توسعه و امنیت کشور مهم برشمرد و گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران با اتکا به علم و ایمان فعالان و متخصصان این حوزه‌ها توانسته همه نقشه‌های شوم دشمنان قسم خورده خود را نقش بر آب کند.
دکتر رضا اردکانیان با اشاره به افتتاح بیش از ۲۲۷ طرح در صنعت آب وبرق کشور در سال گذشته با اعتبار بیش از ۳۷ هزار میلیارد تومان، افزود: امسال نیز تا کنون ۱۷۰ طرح در این صنعت و با اعتبار بیش از ۵۱ هزار میلیارد تومان افتتاح شده‌است.
وی موفقیت وزارت نیرو در این زمینه را مرهون همکاری و همیاری همه ارکان نظام دانست و خاطر نشان کرد: سرمایه‌گذاری عظیمی در عرصه‌های مختلف صنعت آب وبرق کشور انجام شده است که تاثیر بسزایی در رونق و جهش تولید کشور خواهد داشت.
در این مراسم وزیر نیرو از دکتر ساتکین رئیس سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق، به پاس نقش آفرینی موثر و تلاش مستمر در حوزه توسعه نیروگاه‌های تجدیدپذیر در سراسر کشور با اهدا لوح تقدیر و تندیس، تشکر و قدردانی شد.
گفتنی است از ابتدای شروع پویش مردمی #هرهفته الف_ب_ایران ساتبا با توسعه بیش از 29 نیروگاه تجدیدپذیر با مجموع سرمایه‌گذاری بالغ بر 1065 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی و 87 میلیون یورو سرمایه‌گذاری ارزی در این پویش مردمی سهیم بوده است. این در حالی است که تا پایان دولت دوازدهم این سازمان با مشارکت در بخش "ساز و کارها" و "ساخت و سازها" همچنان در این پویش مردمی مشارکت خواهد داشت.
در پایان این مراسم از کتاب «دلگرمی ها و همراهی‌ها» با موضوع معرفی پروژه های پویش «هرهفته الف-ب- ایران» که توسط وزارت نیرو تدوین شده‌است، رونمایی شد.

مراسم قدردانی از دست اندرکاران پویش هر هفته الف_ب_ایران- دی ماه 1399 11

۲ دی ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳
تعداد بازدید : ۶۱۳

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید