به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.
در راستای تحقق اهداف آموزشی ساتبا؛

برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر در قالب وبینار

برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر در قالب وبینار
در راستای تحقق اهداف توسعه نیروگاه‌های تجدیدپذیر سازمان ساتبا با همکاری دانشگاه‌ها و نهادهای پژوهشی کشور از طریق وبینار اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی می‌کند.

به‌گزارش دفتر ریاست، روابط‌عمومی و امور بین‌الملل ساتبا، دفتر پژوهش، فن‌آوری و نوآوری سازمان ساتبا با همکاری دانشگاه‌های ارومیه، ولیعصر رفسنجان، تربیت مدرس، تهران و پژوهشگاه صنعت نفت دوره‌های آموزشی تخصصی در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر را در فضای شیوع کرونا در کشور به‌صورت وبینار برگزار می‌کند.
این گزارش می‌افزاید: این دوره‌های آموزشی تحت عناوینِ پیل‌های سوختی، آشنایی با فن‌آوری سلول‌های خورشیدی، آشنایی با اصول بهره‌برداری و تعمیر و نگهداری از سامانه‌های خورشیدی، بررسی کاربرد انرژی خورشیدی در بخش کشاورزی، عملکرد سلول‌های خورشیدی و اینورتر در تولید انرژی و همچنین کاربرد تکنولوژی پلاسما برای امحای پسماندهای شهری و خطرناک در مهرماه و آبان‌ماه سال جاری با همکاری نهادهای آموزشی کشور ارائه خواهد گردید.
به نقل از این گزارش: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت ساتبا، به آدرس http://www.satba.gov.ir/fa/news از تاریخ و جزئیات برگزاری دوره‌های مذکور مطلع گردند.

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱
تعداد بازدید : ۱,۹۷۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید