به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

برگزاری بزرگترین نشست تسهیل سرمایه گذاری های اقلیمی برای بخش خصوصی، کنفرانس مجازی صندوق سبز اقلیم 23 الی 25 مهر ماه

صندوق سبز اقلیم به عنوان مهمترین نهاد مالی جهانی اقلیمی در تاریخ 23 الی 25 مهرماه اقدام به برگزاری کنفرانسی تحت عنوان سرمایه گذاری بخش خصوصی در اقتصاد سبز، صنعت کم کربن، انرژی های تجدید پذیر و پاک و ارتباط آن با بازسازی اقتصادی پساکرونا با مشارکت بزرگترین نهادهای مالی و بخش خصوصی از ۱۰۰کشور جهان و با حضور ۹۴ سخنران و ۵۰ بانک و موسسه سرمایه گذاری و توسعه ای با دارایی بیش از ۸ هزارمیلیارد دلار نموده است. موضوعات کنفرانس مذکور حول محورهای سرمایه گذاری بخش خصوصی با سناریو ۱/۵ درجه افزایش دمای کره زمین و کربن-صفر در سال ۲۰۵۰ و انتقال تکنولوژی سبز و تامین مالی، مقاوم سازی و پایداری اقتصادی و سازگاری می باشد.
کمیسیون انرژی اتاق ایران با همکاری سازمان محیط زیست اقدام به برگزاری این کنفرانس در اتاق بازرگانی ایران نموده است.
رویداد مذکور می تواند چشم انداز جدیدی در سرمایه گذاری اقلیمی پیش روی بخش خصوصی در ایران بگشاید. لذا به تمام شرکت ها به ویژه در بخش خصوصی توصیه می گردد در این نشست شرکت نمایند.
مهلت اعلام آمادگی جهت شرکت در این رویداد بین المللی بزرگ تا تاریخ ۲۰ مهر ماه می باشد که پس از فرصت بستر سازی برای برگزاری نیز فراهم گردد. با در نظر گرفتن این موضوع که کنفرانس به زبان انگلیسی برگزار می گردد، تسلط بر زبان انگلیسی برای شرکت کنندگان ضروری می باشد. علاقه مندان پس از ثبت نام در لینک https://gcfconference.com/#section-about در صورت وجود سوال با خانم دکتر دلیر دبیر کارگروه انرژی و تغییر اقلیم کمیسیون انرژی با رایانامه fatemeh.dalir@gmail.com تماس حاصل فرمایید.

 

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹
تعداد بازدید : ۹۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید