به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.
با حضور وزیر نیرو؛

آیین تقدیر از تولیدکنندگان برق کشور برگزار شد

آیین تقدیر از تولیدکنندگان برق کشور برگزار شد
آیین تقدیر از تولیدکنندگان برق کشور عصر چهارشنبه 27 شهریورماه با حضور وزیر نیرو برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان ساتبا، به منظور قدردانی از تلاش همکاران تولید برق در سراسر کشور جهت عبور از پیک برق 99 مراسم تجلیل از تولیدکنندگان منتخب که در میان آنها 5 نیروگاه بادی و خورشیدی نیز حضور داشتند، با حضور وزیر نیرو برگزار شد.
این گزارش می‌افزاید: در این مراسم از سه نیروگاه بادی شرکت تولید انرژی‌های تجدیدپذیر مپنا، شرکت تولید نیروی سبز منجیل و شرکت تولیدی آرین مه‌باد و همچنین دو نیروگاه خورشیدی شرکت آفتاب ماد راه ابریشم و شرکت توسعه فراگیر جاسک و سولار انرژی آرکا با اهدای لوح قدردانی گردید.

در آیین برگزاری این مراسم وزیر نیرو با اشاره به اینکه بخش انرژی‌های تجدیدپذیر حرکت نویی را شروع کرده است و امیدواریم در سایه همفکری و تعامل سایر بخش های وزارت نیرو، این حرکت ادامه یابد و انشالله بزودی شاهد صادرات برق تجدیدپذیر باشیم افزود: امیدواریم که در آینده بتوانیم از نتایج همکاری با بخش‌های خصوصی بویژه در بخش توسعه نیروگاه‌های تجدیدپذیر بیشتر بهره‌مند گردیم.
شایان ذکر است نیروگاه‌های تجدیدپذیر با حداکثر تولید در ساعت‌های پیک شبکه، از ضریب آمادگی بالایی برای کاهش بار شبکه سراسری برق برخوردارند.

تقدیر از تولیدکنندگان برق کشور 03 تقدیر از تولیدکنندگان برق کشور 02

 

تقدیر از تولیدکنندگان برق کشور 05

تقدیر از تولیدکنندگان برق کشور 04

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۳۳
تعداد بازدید : ۱,۵۲۱

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید