به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.
با حکم وزیر نیرو:

اعضای شورای راهبری و سیاست‌گذاری انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی منصوب شدند

اعضای شورای راهبری و سیاست‌گذاری انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی منصوب شدند
وزیر نیرو در احکام جداگانه‌ای، رئیس و اعضای «شورای راهبری و سیاست‌گذاری انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی» را منصوب کرد.

به گزارش دفتر روابط‌عمومی و امور بین‌المللی ساتبا: بر اساس این احکام که به امضای رضا اردکانیان، وزیر نیرو رسیده است، "همایون حائری"، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی به عنوان رئیس و عضو شورا، "محمد ساتکین"، معاون وزیر و رئیس سازمان ساتبا دبیر و عضو شورا و "محسن بختیار"، معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو، "محمدحسن متولی زاده"، مدیر عامل شرکت توانیر و "محسن طرزطلب"، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی به عنوان اعضای این شورا منصوب شدند.
بنا بر این گزارش: شورای راهبری و سیاست‌گذاری انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی، در راستای سیاست‌های کلان وزارت نیرو در این حوزه و به منظور ایجاد همگرایی و یکپارچه‌سازی فعالیت‌های ساتبا و سایر مجموعه‌های این وزارتخانه تشکیل شده است.
گفتنی است طی هفته گذشته نیز در نخستین نشست شورای معاونان وزارت نیرو در سال جدید، محمد ساتکین به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی‌‌های تجدید‌پذیر و بهره‌‌وری انرژی برق (ساتبا) معرفی شد.

 02

۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۴۰
تعداد بازدید : ۴,۷۳۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید