به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

معارفه معاون وزیر و رئیس جدید ساتبا در شورای معاونین وزارت نیرو

معارفه معاون وزیر و رئیس جدید ساتبا در شورای معاونین وزارت نیرو
در نخستین نشست شورای معاونان وزارت نیرو در سال جدید، محمد ساتکین به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی‌‌های تجدید‌پذیر و بهره‌‌وری انرژی برق (ساتبا) معرفی شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل ساتبا: در اولین نشست شورای معاونان وزارت نیرو در سال 1399، دکتر محمد ساتکین به‌عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق معرفی شد. این گزارش می‌افزاید: وی در این جلسه ضمن اشاره به سوابق فعالیت خویش در زمینه انرژی های تجدیدپذیر و تجربیات بیش از بیست ساله خود در سازمان ساتبا، چارچوب برنامه‌های کاری خود را تشریح کرد و اعضای شورا نیز در پیشبرد برنامه‌های مزبور اعلام همکاری کردند.
به نقل از این گزارش: سید محمد صادق‌زاده، رئیس پیشین ساتبا به‌دلیل کسالت امکان حضور در این جلسه را پیدا نکرده بود که ضمن آرزوی سلامتی برای ایشان، از خدمات وی در دوره تصدی مسئولیت مذکور قدردانی شد؛ همچنین مقرر شد در اولین فرصت و پس از بهبودی کامل دکتر صادق‌زاده، مراسم تکریمی در محل ساتبا با حضور وزیر نیرو و همکاران این سازمان برگزار شود.
گفتنی است در پی استعفای سیدمحمد صادق‌زاده از مسئولیت این سازمان در دی‌ماه سال گذشته، وزیر نیرو همزمان با شروع سال جدید طی حکمی محمد ساتکین را به این سمت منصوب کرد.

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۰۶
تعداد بازدید : ۵,۶۵۵

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید