به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.
معاون توسعه بخش غیردولتی ساتبا خبر داد:

فراخوان مناقصه تعیین رقابتی نرخ پایه خرید تضمینی برق از نیروگاه‌های تجدیدپذیر و پاک با ظرفیت بیش از ۱۰ مگاوات

فراخوان مناقصه تعیین رقابتی نرخ پایه خرید تضمینی برق از نیروگاه‌های تجدیدپذیر و پاک با ظرفیت بیش از ۱۰ مگاوات

معاون توسعه بخش غیردولتی ساتبا اعلام کرد: فراخوان مناقصه تعیین رقابتی نرخ پایه خرید تضمینی برق از نیروگاه‌های تجدیدپذیر و پاک با ظرفیت بیش از ۱۰ مگاوات در وب‌سایت ساتبا قابل دسترسی است.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل ساتبا، آقای مهندس زعفرانچی‌زاده، معاون توسعه بخش غیردولتی ساتبا اعلام کرد که این سازمان برای تعیین نرخ خرید تضمینی برق از نیروگاه‌های تجدیدپذیر با ظرفیت بیش از 10 مگاوات، اقدام به فراخوان مناقصه تعیین رقابتی نرخ پایه خرید تضمینی برق نموده است.
زعفرانچی‌زاده با بیان اینکه نمونه قرارداد خرید تضمینی برق که جزئی از اسناد مناقصه محسوب می‌شود، در سامانه ساتبا در دسترس شرکت‌کنندگان در این مناقصه قرار دارد افزود: سقف نرخ قابل پیشنهاد برای شرکت‌کنندگان 5000 ریال به ازای هر کیلووات‌ساعت و همچنین سقف ظرفیت درخواست احداث نیروگاه 100 مگاوات می‌باشد. وی همچنین تاکید نمود که ساتبا متعهد به خرید برق تولیدی به مدت 20 سال در قبال برنده مناقصه خواهد بود.
ایشان در پایان یادآور شد: تمامی اطلاعات مرتبط با مناقصه مذکور در وب‌سایت ساتبا قابل دستیابی است و متقاضیان محترم فرصت خواهند داشت تا پس از مطالعه فراخوان و اسناد مرتبط، پیشنهاد خود را جهت شرکت در مناقصه حداکثر تا ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 1399/02/23 به دبیرخانه ساتبا تحویل نمایند.
متقاضیان محترم می‌توانند برای دریافت هرگونه اطلاعات بیشتر با دفتر حقوقی و قراردادها به شماره 02188084648 تماس حاصل فرمایند. همچنین مستندات مناقصه از طریق لینک زیر قابل دستیابی می‌باشد.
لینک مستندات

۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۴۲
تعداد بازدید : ۶,۳۶۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید