به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.
آقای دکتر صادق زاده در مراسم ولادت حضرت فاطمه(س):

نقش بانوان در توسعه انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی بی بدیل است

نقش بانوان در توسعه انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی بی بدیل است

در مراسم بزرگداشت مقام مادر و روز زن، که امروز 26 بهمن ماه همزمان با ولادت با سعادت بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در سالن شهید مطهری ساتبا برگزار گردید، آقای دکتر سیدمحمد صادق زاده معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا، ضمن تبریک این روز فرخنده به همه همکاران، بویژه بانوان شاغل در این سازمان، اشاره نمودند که پیامبر گرامی اسلام، کرامت زنان را در دوران جاهلیت احیاء نمودند. ایشان با اشاره به نقش حضرت خدیجه سلام الله علیها و پذیرش و استفاده از این جایگاه توسط نبی مکرم اسلام و همچنین اعطای جایگاه ویژه به دختر گرامیشان حضرت فاطمه (س)، با تفکر زن ستیزی دوره جاهلیت مبارزه کردند.
از سوی دیگر ایشان به نقش زنان در فرهنگ سازی و تجربیات فراوان در جوامع برای نقش آفرینی آنان در موضوعات ریشه ای و ماندگار اجتماعی اشاره و تاکید کردند، بستر خانواده به عنوان اولین و مهمترین محیط اجتماعی، بیشترین تاثیر را از حضور بانوان و مادران می پذیرد، بنابراین، استفاده از این مشخصه برای توسعه انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی به عنوان مهمترین راهکار تامین انرژی پایدار بی بدیل و کم نظیر است.
وی همچنین به افزایش سهم انرژی های تجدیدپذیر و راهکارهای بهره وری انرژی در تامین انرژی آینده دنیا اشاره کردند و عنوان نمودند که در این میان نقش زنان بسیار پررنگ و غیر قابل انکار خواهد بود.
در پایان این مراسم آقای دکتر صادق زاده با اعطای لوح تقدیر از زحمات بانوان ساتبا قدردانی بعمل آوردند.

نقش بانوان02 نقش بانوان01

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۱۳
تعداد بازدید : ۵,۳۵۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید