به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

فراخوان انتخاب و معرفی پروژه پژوهشی برتر در جشنواره پژوهش و فناوری وزرات نیرو

به منظور ارج نهادن به امر پژوهش و توسعه فناوری در حوزه فعالیت های این سازمان و کمک به هدایت و جهت‌گیری فعالیت ها در راستای مأموریت ها، راهبردها و اولویت‌های پژوهشی، شناسایی و تشویق پژوهشگران و پروژه‌های پژوهشی برتر حوزه انرژی های تجدیدپذیر و بهره‌وری مصرف انرژی و در راستای تجلیل از پروژه‌های پژوهشی برتر در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو در هفته پژوهش سال جاری، از کلیه فعالانی که پروژه آنها حائز شرایط ذیل می‌باشد دعوت بعمل می‌آید:
- پروژه بایستی در راستای حل مسائل و رفع مشکلات حوزه انرژی های تجدیدپذیر و بهره‌وری مصرف انرژی، مدیریت چالش‌ها، طرح‌های توسعه، ارتقاء کیفیت راهبری و تعالی اهداف و فعالیت های حوزه مرتبط انجام پذیرفته باشد.
- پروژه‌های پژوهشی هم توسط اشخاص بصورت پژوهشگر حقیقی (نظیر مخترعین، مبتکرین و محققین و ...) و هم در قالب شرکت حقوقی (نظیر دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و شرکت های دانش بنیان و ...) قابل ارائه خواهند بود.
- پروژه‌های پژوهشی مشمول این جشنواره می‌شوند که در دوره زمانی ابتدای فروردین سال 1397 تا پایان مهرماه سال 1398 خاتمه یافته باشند. ارائه یک نسخه از گزارش نهایی پروژه ضروری است.
- پروژه‌هایی که در قالب پایان‌نامه‌های صرفاً مطالعاتی تحصیلات تکمیلی انجام شده باشند، از شمول این فراخوان خارج است و تنها پروژه‌هایی مورد بررسی قرار می‌گیرند که منجر به ساخت محصول نمونه کاربردی (Prototype) شده باشند.
نحوه شرکت در فراخوان
الف) متقاضی فرم‌های تکمیل شده را حداکثر تا تاریخ1398/9/10 بهمراه مستندات به همراه درخواست کتبی به دفتر توسعه فناوری و حمایت های فنی و مشاوره ساتبا ارائه می‌نماید و دبیرخانه مربوطه ضمن بررسی شکلی فرم‌های تکمیل شده پس از حصول اطمینان از کامل بودن آنها، مراتب را تأیید نموده و جهت قرار گرفتن در مسیر داوری اقدام می‌نمایند. بدیهی است هر گونه نقص فرم و مدارک در این مرحله موجب حذف پروژه پژوهشی از فرایند داوری خواهد شد.
ب) ضروری است کلیه فعالیت ها و اطلاعات در دوره زمانی مجاز حاصل شده باشد.
ج) ارائه مستندات کامل مربوط به هر یک از فعالیت ها الزامی می‌باشد.
د) امتیازدهی بر اساس امتیازات اختصاصی هر ماده تعیین و سپس با جمع‌بندی آنها امتیاز نهایی هر پروژه پژوهشی مشخص می‌گردد.
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن88095362-۰۲۱ (آقایان مهندس محمودپور/ دکتر عابدی) تماس حاصل نمایند.

 

۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۵
تعداد بازدید : ۱,۳۱۰

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید