به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.
در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر:

14 طرح‌ آماده افتتاح هم‌زمان با آغاز هفته دولت

14 طرح‌ آماده افتتاح هم‌زمان با آغاز هفته دولت
سخنگوی سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق از 14 طرح آماده افتتاح، هم‌زمان با هفته دولت در 7 استان کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا)، جعفر محمدنژاد سیگارودی به مهم‌ترین برنامه‌های این سازمان در هفته دولت اشاره کرد و اظهار داشت: هم‌زمان با هفته دولت امسال در 7 استان آذربایجان شرقی، تهران، همدان، زنجان، یزد، کرمان و فارس 14 طرح در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر آماده افتتاح خواهد بود.
مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل و سخنگوی سازمان ساتبا ادامه داد: طرح‌های یاد شده شامل یک نیروگاه بادی و 13 نیروگاه خورشیدی با مجموع ظرفیت بیش از 159 مگاوات می‌باشند که توسط بخش خصوصی اجرا و به بهره‌برداری رسیده‌اند.
وی با اشاره به اینکه برای تکمیل و بهره‌برداری این طرح‌ها حدود 445 میلیارد تومان به‌صورت ریالی و 107 میلیون یورو به‌صورت ارزی هزینه شده است، گفت: با افتتاح این طرح‌ها بیش از هزار و 270 فرصت شغلی جدید ایجاد شده است.
محمدنژاد سیگارودی در ضمن اشاره به ظرفیت 760 مگاواتی نیروگاه‌های تجدیدپذیر احداث شده تا پایان تیرماه 98 در کشور افزود در حال حاضر تعداد 32 نیروگاه مگاواتی نیز با مجموع ظرفیت 380 مگاوات در دست احداث می‌باشند.

۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۲۶
تعداد بازدید : ۱,۸۶۲

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید