به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

در شهرستان نائین برگزار گردید: نشست صمیمی مدیران ساتبا با سرمایه گذاران بخش خصوصی

در شهرستان نائین برگزار گردید: نشست صمیمی مدیران ساتبا با سرمایه گذاران  بخش خصوصی
نشست هم اندیشی به منظور رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران بخش خصوصی فعال در حوزه نیروگاه های تجدیدپذیر و پاک در شهرستان های نائین ، خور و بیابانک برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل ساتبا: نشست هم اندیشی سرمایه گذاری در انرژی های تجدیدپذیر و پاک با حضور دکتر پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نائین ، خور و بیابانک ، آقایان مهندس زعفرانچی زاده معاون توسعه بخش غیردولتی و اصغری مدیرکل دفتر پروانه ها ومجوزهای ساتبا و جمع کثیری از مدیران و سرمایه گذاران بخش خصوصی در سالن جلسات فرمانداری نائین برگزار شد.
در این نشست ابتدا آقای دکتر پوربافرانی و فرمانداران شهرستان های نائین ، خور و بیابانک از شرایط و قابلیت های بالقوه این شهرستان ها در رابطه با استفاده از انرژی خورشیدی و مشکلات کمبود برق و همچنین وجود فرصت بسیار مناسب سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی به منظور جبران این کمبود و پیشگیری از خاموشی ها مطالبی را بیان نمودند.
همچنین آقای مهندس زعفرانچی زاده معاون ساتبا ، ضمن ابراز خرسندی از حضور در این نشست با ارائه توضیحاتی در خصوص سرمایه گذاری در زمینه انرژی های تجدیدپذیر ، آمادگی ساتبا را برای رفع موانع موجود در مسیر سرمایه گذاری اعلام نمودند.
این گزارش می افزاید : در ادامه سرمایه گذاران و متقاضیان انرژی های تجدیدپذیر و پاک مشکلات و موانع پیش رو در راه اندازی این نوع نیروگاه ها را بیان کرده و با مسئولین سازمان ساتبا به بحث و تبادل نظر پرداختند .
در پایان آقای دکتر پوربافرانی نماینده مردم نائین ، خور و بیابانک ضمن تشکر از مسئولین ساتبا به جهت حضور در این شهرستان ها ، تقاضا کردند جهت سهولت سرمایه گذاری همچون گذشته نهایت تلاش و همکاری را داشته باشند.

نشست

۱۷ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۴۸
تعداد بازدید : ۱,۶۲۳

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید