به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

هوشمند سازی پرداخت صورتحساب نیروگاه های خورشیدی محدود به ظرفیت انشعاب مختص مشترکین

هوشمند سازی پرداخت صورتحساب نیروگاه های خورشیدی محدود به ظرفیت انشعاب مختص مشترکین

مدیر کل دفتر تدوین و تسهیل مقررات ساتبا از صدور اولین صورتحساب هوشمند مربوط به 203 نیروگاه محدود به ظرفیت انشعاب احداث شده در حوزه شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد و پرداخت مستقیم در وجه مشترکین ( در طول مدت 13 روز پس از قرائت کنتور مربوطه ) خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل ساتبا: مهندس تقی پور افزود این سامانه از مرحله تقاضای درخواست احداث نیروگاه تا نظارت بر طراحی، اجرا، بهره برداری و صدور صورتحساب را در بر می گیرد و امکان واریز مستقیم وجوه برق خریداری شده به حساب مشترکین نیز در آن فراهم شده است. از دیگر قابلیت های ایجاد شده در این سامانه می توان به مشاهده قبض تولید برق، ارسال پیامک برای مشترکین و ایجاد گزارشات متعدد مدیریتی و همچنین وحدت رویه در اجرای اهداف کلان وزارت نیرو دراین زمینه و همچنین پرداخت به موقع مبالغ حاصل از فروش برق مشترکین و سایر مزایای مدیریتی و تسهیل‌گری در این حوزه اشاره نمود.
وی ضمن تشکر از شرکت های توزیع نیروی برق خراسان رضوی، شمال استان کرمان، جنوب استان کرمان، استان اصفهان، شهرستان اصفهان، مازندران که در کارگروه توسعه این سامانه عضویت داشته و به ویژه از شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد به عنوان طراح این سامانه، اظهار نمود که این فرآیند به تدریج تا پایان سال در کلیه شرکت های توزیع نیروی برق راه اندازی خواهد شد.

۵ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸
تعداد بازدید : ۱,۱۹۰

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید