به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

وزیر نیرو در مراسم افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران اعلام کرد: سرعت توسعه تجدیدپذیرها افزایش می یابد.

وزیر نیرو در مراسم افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران اعلام کرد: سرعت توسعه تجدیدپذیرها افزایش می یابد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل ساتبا: آقای دکتر اردکانیان در مراسم افتتاحیه نمایشگاه صنعت برق ایران تاکید نمود بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته می بایست تا پایان دولت دوازدهم 4000 مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر در کشور نصب شود و اکنون که بیش از یکسال از عمر دولت پشت سر گذاشته شده حدود 700 مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر نصب گردیده و از حدود 2000 مگاوات قرارداد به امضاء رسیده، بخش قابل توجه ای در شرف انجام تشریفات مربوطه برای عملیاتی شدن هستند.
وی در خصوص اثرات ناشی از نوسانات ارزی بر روی توسعه انرژی های تجدیدپذیر اشاره نمودند که همکاران ما در ارتباط نزدیک با دست اندرکاران این صنعت، در صدد رفع مشکلات ایجاد شده هستند لذا پیش بینی می شود که آهنگ توسعه تجدیدپذیرها به سرعت قبل باز گردد.
بر اساس این گزارش وزیر نیرو با اشاره به تاثیر تحریم ها بر روی سرمایه گذاری نیروگاه های تجدیدپذیر اعلام نمود: انتظار داریم که این مسئله تاثیر قابل ملاحظه ای بر روی سرمایه گذاری در بخش تجدیدپذیرها نداشته باشد، البته عمده توجه ما به سرمایه گذاری داخلی است و سعی می کنیم بیشتر به سمت توسعه تجدیدپذیرهای خرد و ظرفیت های کوچک پیش برویم.

۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۵:۴۶
تعداد بازدید : ۶۴۲

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید