به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

برگزاری ششمین گردهمایی بزرگ مسئولان دولت و مدیران بنگاه های برتر اقتصاد ایران با عنوان جشنواره ملی حاتم(حمایت از تولید ملی) آبان ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما

با همکاری کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران و سایر دستگاه های اجرایی و پس از برگزاری پنج اجتماع عظیم صنعتی و اقتصادی با موضوع توانمندسازی اقتصاد ملی، در نظر است ششمین گردهمایی بزرگ مسئولان دولت و مدیران بنگاه های برتر اقتصاد ایران با عنوان جشنواره ملی حاتم(حمایت از تولید ملی) آبان ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای ج. ا. ا برگزار گردد.
این رویداد کشوری که با حضور حداکثری مسئولان نظام و مدیران برندهای برگزیده صنعت و اقتصاد ایران از ۳۱ استان کشور و با مشارکت دولت و مجلس برگزار خواهد شد، در نظر دارد با تمرکز بر محور ارزیابی نقش،‌ جایگاه و توانمندی های بالقوه و بالفعل سازمان های ملی و نیز بنگاه های اقتصادی ایرانی در افزایش تولید ناخالص داخلی نسبت به معرفی بنگاه ها و سازمان های ارزش آفرین کشور در بخش های خصوصی و دولتی اقدام نماید.
جشنواره ملی حاتم در نظر دارد با ایجاد انسجام در راهکارهای پیشنهادی نخبگان سیاسی، علمی، فرهنگی و اقتصادی کشور و با طراحی نقشه ای جامع از شیوه های حل مسئله به عنوان راه حلی عملی اقدام نموده و در راستای تحقق ماده ۲۱ سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی مبنی بر‌‌ « تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی و گفتمان سازی آن بویژه در محیط‌های علمی، آموزشی و رسانه‌ای و تبدیل آن به گفتمان فراگیر و رایج ملی » با همراهی مجلس و دولت کوشا باشد .
از برگزیدگان این طرح که صلاحیت و شایستگی ایشان در همراهی با کشور در مقاطع خطیر و حساس اقتصادی بر مبنای اسناد بالادستی و سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی بواسطه اسناد مثبته و مشاهدات عینی احراز گردد، در قالب اعطای دیپلم افتخار و نشان عالی درجه یک لیاقت و ارزش آفرینی ملی در سه محور سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قدردانی خواهد شد.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانند به وب سایت موسسه مطالعات خلیج فارس، مجری طرح به آدرس www.persiangulfcorp.com مراجعه فرمایند و یا با شماره 88227851 تماس حاصل فرمایند.
اطلاعات بیشتر در بخش خدمات الکترونیکی،‌ زیرشاخه همایش ها و نمایشگاه های پرتال وزارت صنعت، معدن و تجارت به آدرس mimt.gov.ir در اختیار خواهد بود.

جشنواره ملی حاتم

۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳
تعداد بازدید : ۱,۳۶۰

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید