به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

سازمان نقشه برداری کشور و دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار میکنند : بیست و پنجمین همایش و نمایشگاه ملی ژئوماتیک و سومین همایش فناوری اطلاعات مکانی

سرعت رشد دانش و فناوری در حوزه های مختلف فنی، بر لزوم بروز رسانی، گسترش و استفاده از جدید ترین یافته ها، تاکید می کند.
با عنایت به اینکه اطلاعات مکانی زیر بنای توسعه پایدار می باشد؛ بروز کردن دانش نقشه برداری و فناوری های اطلاعات مکانی بیش از پیش احساس می شود. در این راستا، سازمان نقشه برداری کشور و دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اقدام به برگزاری مشترک بیست و پنجمین همایش و نمایشگاه ملی ژئوماتیک و سومین همایش فناوری اطلاعات مکانی در تاریخ 30 آبان و 1 آذر ماه 1397 کرده اند.
این همایش به صورت مشترک توسط سازمان نقشه برداری کشور و دانشکده مهندسی نقشه برداری دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی جهت ایجاد بستری مناسب برای ارائه و تبادل نظر در رابطه با نوآوری ها و پژوهش های علمی حوزه مهندسی فناوری اطلاعات مکانی، با حضور اساتید، پژوهشگران و صاحب نظران حوزه ژئوماتیک و علاقه مندان برگزار می شود. این بستر ضمن ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی متخصصین دانشگاهی در دو بخش تئوری و کاربردی، امکان اخذ نظرات بخش های دولتی و کاربران اطلاعات مکانی و همچنین بخش های خصوصی و مجریان دستاوردها نیز وجود دارد. همچنین با برگزاری کارگاه های آموزشی، گامی در راستای استفاده از آخرین دستآوردهای صنعت و دانشگاه و آموزش متخصصین حوزه صنعت کشور با آخرین تکنولوژی روز دنیا برداشته خواهد شد.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس. https://ncegit2018.kntu.ac.ir/faمراجعه نمایند .

۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳
تعداد بازدید : ۸۱۱

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید