به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

اطلاعیه در خصوص نحوه واریز کارمزد صدور و تمدید پروانه احداث


احتراماً به اطلاع متقاضیان احداث نیروگاه تجدیدپذیر می‌رساند مطابق با مصوبه وزیر محترم نیرو به شماره ۹۶/۲۱۲۶۱/۲۰/۱۰۰ مورخ ۹۶/۰۳/۳۱)  نرخ کارمزد صدور، اصلاحیه و تمدید پروانه‌های احداث نیروگاه‌های تجدیدپذیر و پاک  مطابق با نرخ تورم سالیانه تعدیل گردیده و  نرخ جدید کارمزد  برای سال ۱۳۹۷ به میزان ۱/۰۹۶/۰۰۰ ریال به ازای هر مگاوات تعیین می‌گردد.

ضروری است کلیه متقاضیان صدور، تمدید و اصلاح پروانه احداث و پروانه بهره برداری نیروگاه های تجدیدپذیر و پاک، کارمزد مربوطه را به حساب تمرکز وجوه درآمد نزد خزانه به صورت پایا و ساتنا و به شماره IR770100004001087801018258 از طریق بانک ملی ایران بنام سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) واریز گردد . لازم به ذکر است واریز وجه بعد از 48 ساعت قابل تایید می باشد لذا متقاضیان پس از بارگذاری تصویر فیش واریزی در سامانه ،  می بایست اصل فیش  و اصل تعهدنامه را طی یک نامه با درج مشخصات خود و طرح مورد نظر و همچنین آدرس پستی دقیق با ذکر کد پستی ارسال نمایند . بدیهی است پس از تایید فیش واریزی ، پروانه احداث و یا نامه تمدید صادر و به آدرس اعلام شده پست خواهد شد. 

با توجه به این موضوع اعلام می‌دارد صدور و اصلاح و تمدید پروانه در سال ۹۷ با نرخ‌های جدید انجام خواهد شد و متقاضیانی که با مبالغ سال ۹۶ اقدام کرده‌اند می‌بایست نسبت به تکمیل مابه‌التفاوت آن اقدام نموده و فیش‌های واریزی را در سامانه ثبت نام متقاضیان احداث نیروگاه های تجدیدپذیر و پاک بارگذاری نمایند.

۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵
تعداد بازدید : ۱,۲۷۲

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید