به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

فراخوان عمومی

در راستای اجرای دستورالعمل، تبصره ذیل ماده 6 آیین نامه اجرایی ماده 61 قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی و در سال حمایت از کالای ایرانی، از کلیه سازندگان و تولیدکنندگان تجهیزات نیروگاه های تجدیدپذیر و پاک که بر اساس دستورالعمل زیر می توانند از امتیاز فناوری در زمینه های دانش فنی، طراحی و یا ساخت داخل بهره مند شوند، دعوت به عمل می آورد ضمن تکمیل فرم های مربوطه نسبت به ارسال درخواست به این سازمان اقدام نمایند. ضمنا برای کسب اطلاعات بیشتر و یا راهنمایی لازم می توانند با تلفن 88370005-021 و یا 88081417-021 تماس حاصل نمایند.

 

 

فراخوان : 

کلیه تولیدکنندگان داخلی که با دریافت مجوزهای قانونی لازم ، اقدام به تولید تجهیزات مورد نیاز نیروگاه های تجدیدپذیر و پاک می نمایند و علاقمندندکه اطلاعات آنها در این صفحه درج گردد لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایند.

توجه : لازم به ذکر است ، لیست های ارایه شده صرفا به منظور اطلاع رسانی وجود تولید کننده و زمینه فعالیت آنها می باشد و از لحاظ کیفیت و صلاحیت ، نشان دهنده تایید فنی محصول و تولید کننده نمی باشد و سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق مسئولیتی در خصوص تایید و تضمین کیفیت محصولات ندارد.لذا خریداران محترم بایستی بر اساس معیارهای مد نظر ، ارزیابی کیفی و صلاحیت را انجام دهند.

صفحات خورشیدی استراکچر خورشیدی اینورتر خورشیدی
ژنراتور کابل توربین بادی
توربین های انبساطی    
مشخصات
*
*
*
*
*
*
*
لطفا در قسمت زمینه فعالیت، نوع محصول تولیدی به صورت کامل ذکر گردد.


* = ضروری

شماره پیگیری را وارد کنید.