به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

آرشیو اخبار

نقش ساتبا برای دستیابی به چشم‌انداز و اهداف تعیین شده در حوزه افزایش بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف انرژی نقشی پررنگ‌تر خواهد بود
معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا: لازمه دستیابی به فرهنگ اصلاح الگوی مصرف در کشور و گذار از شعار تا واقعیت، خیزش و حرکتی عمیق ازسوی مسئولین و آحاد جامعه را می‌طلبد که تحقق این ضرورت، تنها با تببین استراتژی، تعیین خط مشی و متعهد بودن به آن در هر شرایطی امکان‌پذیر است.
ساتبا باید محور اصلی و نمایان عرصه صنعت آب و برق باشد/ نقش مهم ساتبا در سال جهش تولید
وزیر نیرو گفت: در شرایط و موقعیت حاضر وزارت نیرو، ساتبا با توجه به ماموریت‌های قانونی که دارد باید محور اصلی، نمایان و شایان عرصه صنعت آب و برق باشد.
آیین تکریم و معارفه معاون وزیر و رئیس سازمان ساتبا برگزار شد
در این مراسم که امروز سه شنبه 30 اردیبهشت ماه با حضور دکتر اردکانیان وزیر نیرو، اعضای شورای راهبری و سیاست‌گذاری انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری، معاونین و مدیران سازمان ساتبا در محل سالن شهید مطهری این سازمان برگزار شد، دکتر محمد ساتکین به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان ساتبا معرفی و از زحمات دکتر صادق‌زاده معاون سابق وزیر نیرو قدردانی شد.
افتتاح دو نیروگاه‌ برق‌آبی کوچک استان مرکزی در شهرستان محلات
در سومین هفته پویش #هرهفته الف ب_ایران در سال جاری، دو نیروگاه‌ برق‌آبی کوچک با مجموع ظرفیت 7.8 مگاوات در روستاهای جردیجان و لریجان شهرستان محلات استان مرکزی توسط وزیر نیرو و با حضور معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا افتتاح شد.
افتتاح دو نیروگاه برق‌آبی کوچک در استان مرکزی توسط وزیر نیرو
در ادامه پویش #هرهفته الف ب ایران در سال ۹۹، در هفته سوم دو نیروگاه برق‌آبی کوچک با مجموع ظرفیت ٨ مگاوات در تاریخ 16 اردیبهشت‌ماه سال جاری همزمان با سفر وزیر نیرو و به استان مرکزی و با حضور معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا افتتاح خواهد شد.
سیاست‌های توسعه‌ای حوزه‌ انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی در دستور کار ساتبا/ طراحی برنامه جامع ارتقای بهره‌وری انرژی با هدف دستیابی به توسعه پایدار
معاون وزیر نیرو و رئیس ساتبا با اشاره به سیاست‌های کلی توسعه‌ای سازمان ساتبا گفت: تدوین برنامه‌های کلان، میان‌مدت و کوتاه‌مدت، مقررات و دستورالعمل‌های مرتبط در حوزه‌های توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر و ارتقای بهره‌وری انرژی بر اساس مصوبات شورای راهبری و سیاست‌گذاری همچنان در دستور کار این سازمان قرار دارد.
همراهی سازمان ساتبا با روز جهانی زمین پاک بواسطه توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر و اقدامات منجر به افزایش بهره‌وری انرژی
دکتر محمد ساتکین هم‌زمان با رویداد جهانی زمین پاک در 22 آوریل هر سال (2 اردیبهشت)، توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق را به‌عنوان 2 اقدام اساسی در راستای همراهی با این رخداد جهانی و دستیابی به توسعه پایدار دانست.
اعضای شورای راهبری و سیاست‌گذاری انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی منصوب شدند
وزیر نیرو در احکام جداگانه‌ای، رئیس و اعضای «شورای راهبری و سیاست‌گذاری انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی» را منصوب کرد.
معارفه معاون وزیر و رئیس جدید ساتبا در شورای معاونین وزارت نیرو
در نخستین نشست شورای معاونان وزارت نیرو در سال جدید، محمد ساتکین به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی‌‌های تجدید‌پذیر و بهره‌‌وری انرژی برق (ساتبا) معرفی شد.
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۵